Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Kolędowanie.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Kolędowanie. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 22 grudzień 2017

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Ten czas przychodzi co roku, a wszyscy dają się ponieść jego atmosferze pełnej duchowych wzruszeń, domowego ciepła i harmonii. W dniu 22 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odbyło się wspólne kolędowanie. W koncercie uczestniczyła cała Społeczność Szkolna z Dyrekcją, Gronem Pedagogicznym, Rodzicami i Pracownikami. Zebrani śpiewali kolędy i pastorałki oraz składali sobie nawzajem świąteczne życzenia. Wszyscy mieli przygotowane świąteczne rekwizyty. Były choinki, bombki, gwiazdki, renifery, mikołaje i śnieżynki. Na zakończenie kolędowania życzenia świąteczne złożyła pani Teodozja  Gorlewska - dyrektor szkoły. Ten magiczny dzień, pełen radości i dobrych życzeń, pozostawi wiele pięknych wspomnień.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed