Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Wizyta uczniów SP 3 w Sejmie RP.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Wizyta uczniów SP 3 w Sejmie RP. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 05 grudzień 2017

Dnia 4 grudnia 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku uczestniczyli w lekcji demokracji. Poseł na Sejm RP pan Maciej Wąsik zaprosił reprezentantów klas IV – VII  do Parlamentu. Podczas zwiedzania sejmowego gmachu uczestnikom towarzyszył pan Marcin Kośmider – dyrektor Biura Poselskiego oraz radny naszego miasta. Uczniowie poznali historię polskiego parlamentaryzmu, mieli możliwość zasiadania w galerii sali posiedzeń oraz spacerowali korytarzami znanymi z telewizyjnych relacji. Miłym akcentem był wspólny obiad zjedzony w jednej z sejmowych restauracji.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed