Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Wolontariat arrow Szlacheta Paczka-Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
Szlacheta Paczka-Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
sobota, 11 listopad 2017

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” to hasło, które towarzyszy Szlachetnej Paczce. W dniach 10 - 11 grudnia 2016 r. odbył się ogólnopolski finał akcji. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku pełniła w tym czasie nietypową funkcję, zamieniła się w Magazyn Szlachetnej Paczki czyli miejsce z którego dary trafiały do potrzebujących rodzin z całego rejonu.   Oprócz paczek z prezentami nie zabrakło świątecznej atmosfery. Na korytarzach roiło się od Wolontariuszy i Darczyńców. Niezwykle wzruszających chwil dostarczyło także spotkanie z obdarowaną przez Szkołę Rodziną. Przygotowanie Szlachetnej Paczki przez naszą szkolną społeczność to już tradycja. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie prezentów dla Rodziny serdecznie dziękujemy.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed