Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Wywieś flagę!
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Wywieś flagę! PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 10 listopad 2017

„Wywieś flagę!” – to hasło dzisiejszej akcji zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. W przeddzień 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie w ramach innowacji pedagogicznych - „Małe Orlę”, „Bohaterowie naszych przestworzy” i „Mali regionaliści z płońskiej Trójki” rozwinęli kilkumetrową flagę przed budynkiem szkoły, gdzie znajduje się obelisk upamiętniający 60 rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączona z Konkursem Pieśni Patriotycznych odbędzie się dnia 13 listopada 2017 r. w SP nr 3.

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 12 listopad 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed