Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Wolontariat arrow Dyplom od Ministra Edukacji Narodowej.
poniedziałek, 16 lipiec 2018
 
 
Dyplom od Ministra Edukacji Narodowej. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
niedziela, 05 listopad 2017

Ubiegły rok szkolny był ogłoszony Rokiem Wolontariatu. Na terenie szkoły podejmowano liczne inicjatywy mające na celu pomoc potrzebującym. Ponadto realizowano innowację pedagogiczną zatwierdzoną przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - „Mali Wolontariusze Wielkiego Serca”. Pasja, zaangażowanie oraz twórcza realizacja pomysłów została doceniona. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku otrzymała dyplom od Ministra Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej za udział w ogólnopolskim konkursie „Wolontariusz Roku”. To niezwykle cenne wyróżnienie, które niewątpliwie będzie inspiracją do dalszych działań w roku szkolnym 2017/2018.

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 05 listopad 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed