Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Marsz Milczenia.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Marsz Milczenia. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 23 październik 2017

Dnia 23 października, podobnie jak w latach ubiegłych, przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w dziesiątym już Marszu Milczenia. Uczcili w ten sposób pamięć o mieszkańcach naszego miasta i okolic, którzy stali się ofiarami holokaustu. W południe, wspólnie z innymi uczestnikami marszu, w skupieniu i milczeniu przeszli ulicami Płońska z Rynku na dworzec kolejowy. Tam wysłuchali słów skierowanych do nich przez płońskie władze samorządowe i ambasadora Izraela oraz uczestniczyli w modlitwie ekumenicznej. Na zakończenie odczytano wspomnienia płońszczan, którzy byli świadkami likwidacji płońskiego getta.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed