Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Dzień Edukacji Narodowej.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Dzień Edukacji Narodowej. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 13 październik 2017

W piątek, 13 października 2017 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zorganizowany został uroczysty koncert, na który zaproszono wyjątkowych gości. W sali gimnastycznej obok dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji zasiedli emerytowani pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas także: Burmistrz Miasta Płońsk pan Andrzej Pietrasik, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Płońsku pani Grażyna Pietrzak, proboszcz Parafii pw. św. Ojca Pio ksiądz Tomasz Markowicz oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Jacek Przybylski. Zebranych powitali Marcel Chrobot i Dawid Szczepański. Następnie głos zabrała pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która złożyła wszystkim pracownikom serdeczne życzenia, szczególnie ciepłe słowa kierując w stronę emerytowanych pracowników szkoły. Akademię rozpoczął żywiołowy Krakowiak w wykonaniu zespołu Gracja. Koncert poświęcony folkowym brzmieniom dostarczył niezapomnianych wrażeń. Szkolny chór zaśpiewał doskonale wszystkim znane utwory ludowe, m.in. „Hej sokoły”, „Czerwone jagody”, „Gdzie strumyk płynie z wolna”, „Cyganeczka Zosia” czy „Czerwone jabłuszko”. Uczniowie  klasy 3f zaprezentowali układ taneczny do porywającej muzyki skomponowanej przez Michała Lorenca, natomiast zespół Gracja zatańczył walca cis - moll op.64 wielkiego pianisty Fryderyka Chopina. Na zakończenie uroczystości prowadzący w imieniu wszystkich uczniów, podziękował nauczycielom za wskazywanie młodemu pokoleniu autentycznych wartości, naukę tolerancji, szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka. Życzył także wielu radosnych chwil i wszelkiej pomyślności. To był wyjątkowy dzień dla całej szkolnej społeczności.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( niedziela, 15 październik 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed