Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow KidSpeak 2017.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
KidSpeak 2017. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 05 październik 2017

Tydzień pod znakiem obcokrajowców i języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku

W Szkole Podstawowej nr 3 po raz kolejny był realizowany międzynarodowy projekt pozarządowej studenckiej organizacji non-profit AIESEC. Celem projektu o nazwie KidSpeak jest rozbudzanie w dzieciach ciekawości i zainteresowania innymi kulturami, rozwijanie tolerancji i otwartości oraz zachęcanie do nauki języków obcych. Studenci, członkowie organizacji, przyjeżdżają do innych krajów, aby zapoznawać, głównie dzieci i młodzież, ze swoją kulturą i językiem. Uczniowie, mając w pamięci zajęcia prowadzone przez wolontariuszy w ubiegłym roku, z niecierpliwością czekali na przyjazd gości, tym razem z Tunezji i Indii. Ich wizyta trwała cały tydzień, od 2 do 6 października. Studenci, Shibi i Achraf, opowiedzieli o sobie, przybliżyli uczniom swoje kraje. Wszystko po angielsku, więc dzieci miały okazję poćwiczyć komunikację w obcym języku. Młodzi wolontariusze spotkali się z życzliwym przyjęciem uczniów, którzy byli zainteresowani kontaktem i rozmową z gośćmi, również, a może zwłaszcza, podczas przerw. Pobyt wolontariuszy był możliwy dzięki uprzejmości rodziców uczniów, którzy gościom z dalekich krajów zaoferowali zakwaterowanie.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed