Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Plener malarski.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Plener malarski. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
czwartek, 21 wrzesień 2017

„Mali artyści Wyspiańskiego” – pod takim hasłem dnia 21 września odbył się plener malarski zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku. W tym roku akcja nabrała szczególnego wymiaru za sprawą patrona Szkoły, gdyż była inspirowana jego twórczością. Wydarzeniu towarzyszyła Inauguracja Roku Wyspiańskiego. Dzięki uczestnikom pleneru teren szkoły zamienił się w „kolorowy warsztat malarski”. Dzieci inspirowane sztuką Stanisława Wyspiańskiego z ogromnym zaangażowaniem oddały się malarskim szaleństwom, którym przyglądali się pasjonaci sztuki malarskiej naszego miasta. Wśród zaproszonych gości była Pani Krystyna Piasecka-Zielińska, która podzieliła się wiedzą malarską z małymi artystami. Uczniowie „Trójki” w towarzystwie starszych koleżanek z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku, Julii Przystupy i Alicji Arciszewskiej, stworzyli niepowtarzalne prace.

 

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 26 wrzesień 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed