Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Międzynarodowy Dzień Pokoju.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Międzynarodowy Dzień Pokoju. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 22 wrzesień 2017

Dnia 21 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pokoju. Społeczność naszej szkoły pamiętała o tej dacie. Uczniowie przez cały tydzień przygotowywali plakaty, transparenty i gołębie symbolizujące wolność. Wychowawcy i historycy prowadzili z uczniami pogadanki na ten temat. Szczególny wymiar święta zaakcentowano podczas przemarszu ulicami miasta. Uczniowie z klas 2b i 5a rozdawali przechodniom gołębie z sentencjami propagującymi pokój i bezpieczeństwo na świecie. Mieszkańcy życzliwie przyjęli inicjatywę i podjęte przez uczniów działania.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed