Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Próbna ewakuacja.
czwartek, 19 lipiec 2018
 
 
Próbna ewakuacja. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
wtorek, 19 wrzesień 2017
Spis stron
Próbna ewakuacja.
Strona 2

We wtorek 19 września 2017 roku dzwonek w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku  zabrzmiał inaczej niż zwykle. Trzy długie sygnały wezwały uczniów, nauczycieli i pracowników do opuszczenia  budynku. Dreszczyku emocji dodawał stojący na placu przed szkołą wóz strażacki. To próbna ewakuacja, której celem było zapoznanie całej społeczności szkolnej z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.  Dokładnie o godzinie 10  po usłyszeniu sygnału alarmowego nauczyciele z uczniami sprawnie i bezpiecznie przedostali się drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki, którym był plac za szkołą. Nad sprawnym przebiegiem ewakuacji czuwał zastęp Państwowej Straży Pożarnej.  Wszyscy w spokoju i bez paniki wykonali zadanie.  Społeczność płońskiej „trójki” po raz kolejny udowodniła, że doskonale wie, jak należy zachować się w sytuacji realnego zagrożenia.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 


Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 19 wrzesień 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed