Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Bieżące Informacje arrow Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018.
wtorek, 17 lipiec 2018
 
 
Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018. PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
poniedziałek, 04 wrzesień 2017

4 września 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku zainaugurowano rok szkolny 2017/2018 w ośmioklasowej placówce.

W sali sportowej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Sekretarz Miasta Płońsk pani Krystyna Marszał- Jankowska, reprezentująca  Burmistrza Miasta,  Tomasz Markowicz- proboszcz Parafii pod wezwaniem św. Ojca Pio,  ksiądz wikariusz Adam Warda oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Jacek Przybylski. Tradycyjnie inauguracja rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego i hymnu szkoły. Dyrektor Szkoły pani Teodozja Gorlewska  powitała wszystkich przybyłych. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie oddziału przedszkolnego, pierwszoklasiści oraz uczniowie klas siódmych, którzy pojawili się w murach naszej szkoły. Nie zabrakło słów skierowanych do nowo zatrudnionych nauczycieli. Pani dyrektor w swoim wystąpieniu podkreśliła, że rozpoczynający się rok szkolny jest szczególnie ważny. Jest to czas związany z wprowadzeniem reformy oświaty, a tym samym powstaniem ośmioklasowej szkoły podstawowej. Podziękowała pani Ewie Chrzanowskiej za pracę i troskę o sprawy szkoły oraz wspaniałą współpracę w czasie pełnienia funkcji wicedyrektora. Stanowisko to w SP3 od nowego roku szkolnego obejmie pani Elżbieta Nowakowska. Dyrektor i zaproszeni goście w swoich wystąpieniach życzyli wszystkim dobrego roku szkolnego 2017/18 - wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości i zaufania. Nauczycielom niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności  i satysfakcji z pracy. Uczniom zaś nowych, pięknych doświadczeń oraz sił do realizacji swoich pasji i zainteresowań. Rodzicom i opiekunom wiele radości z osiągnięć edukacyjnych dzieci. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.  

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 07 wrzesień 2017 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed