Witamy na stronie SP3 w Płońsku arrow Klasy integracyjne arrow Zielona szkoła w Lidzbarku Welskim-VD-2016.
piątek, 20 kwiecień 2018

Zielona szkoła w Lidzbarku Welskim-VD-2016. PDF Drukuj E-mail
środa, 22 czerwiec 2016

W dniach od 8 do 10 czerwca 2016 r. klasa V d integracyjna brała udział w programie „Aktywny uczeń” na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie mogli sprawdzić się w wielu dyscyplinach sportowych i zabawach integrujących grupę. Jeździli na quadach, strzelali z łuku, grali w paintball, pływali w kulach po wodzie, ćwiczyli zorbing i sumo. Mogli sprawdzić swoje umiejętności także na ściance wspinaczkowej.  Oprócz zajęć sportowych wycieczka obejmowała również lekcje muzealne w Zamku Krzyżackim w Nidzicy, na Polach Bitwy pod Grunwaldem. Dużym zainteresowaniem cieszyło się Muzeum Pożarnictwa. Wycieczka dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.