/  2015-2016   /  Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

W dniu 1 września 2015 roku o godz. 9.00 pełni sił i zapału uczniowie i nauczyciele powitali nowy rok szkolny 2015/2016. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która powitała przybyłych na uroczystość gości w osobach: Burmistrza Miasta Płońsk pana Andrzeja Pietrasika, ks.kanonika Edmunda Makowskiego, przewodniczącego Rady Rodziców pana Jacka Przybylskiego, rodziców, nauczycieli i uczniów. Szczególnie serdecznie pani dyrektor zwróciła się do  najmłodszych – dzieci z oddziałów rocznego przygotowania przedszkolnego oraz uczniów klas pierwszych. Dyrektor szkoły przedstawiła całej społeczności szkolnej nową panią wicedyrektor Ewę Chrzanowską, która od 01 września 2015r. pełnić będzie tę funkcję. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia  przez delegację uczniów z klas szóstych pocztu sztandarowego. Następnie wspólnie odśpiewano hymn państwowy i hymn szkoły. W dalszej części głos zabrali pan Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik, ksiądz kanonik Edmund Makowski oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Jacek Przybylski. Po wyprowadzeniu sztandaru i przedstawieniu spraw organizacyjnych wszyscy udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.