/  2017-2018   /  Dzień Seniora

Dzień Seniora

20 października jest dniem szczególnym dla wszystkich osób starszych. O Europejskim Dniu Seniora pamiętali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariusza uczniowie klasy 4a oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przemaszerowali ulicami miasta. Symboliczne kwiaty z papieru oraz z serc płynące życzenia powodowały uśmiech na twarzach obdarowanych. Nie zabrakło także chwil wzruszeń. Kolejny raz  uczniowie przekonali  się, że lepiej jest dawać niż brać. Cieszymy się, że ta inicjatywa była bardzo życzliwie odebrana przez mieszkańców naszego miasta. Obdarowani seniorzy odwdzięczyli się szczerym uśmiechem. Wszystkim Seniorom życzymy, aby jesień życia była aktywna, pełna pasji i zadowolenia.