/  2015-2016   /  Dzień Kibica w Płońskiej Trójce

Dzień Kibica w Płońskiej Trójce

W czwartek 16.06.2016r. od samego rana  w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku zrobiło się biało – czerwono. Wszystko za sprawą EURO 2016 i meczu Polska – Niemcy. Cała społeczność szkolna kibicuje naszej reprezentacji. Ponadto  na lekcjach nauczyciele rozmawiali  z uczniami na temat zasad zachowania  prawdziwego kibica , zasad fair – play oraz kultury na stadionach podczas rozgrywek sportowych. W klasie  II s sportowej odbyły się zajęcia profilaktyczno – edukacyjne SUPERKIBIC, które poprowadziły panie Katarzyna Uniewska i Milena Jakubiak. Tuż przed południem cała szkoła wzniosła okrzyki  radości i dopingu. Wszystkie gardła wykrzyczały hasła zagrzewające naszą drużynę do walki: Czy wygracie, czy przegracie w nas przyjaciół zawsze macie!! Polska do boju !! Uczniowie wspólnie bawili się w rytm znanych piłkarskich przebojów. Sportowy duch towarzyszył nam przez cały dzień. Było wesoło i głośno. Delegacja małych sportowców wybrała się z wizytą do Urzędu Miasta, dzieląc się atmosferą przedmeczowych emocji z panem Burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem i pracownikami. Czekamy na wieczór pełen wrażeń! I chyba nikt nie ma dziś wątpliwości kto wygra mecz?! POLSKA POLSKA POLSKA!! Pomysłodawcami Dnia Kibica był Samorząd Uczniowski, a zabawę w biało – czerwonych strojach poprowadziły p. Aneta Sybicka i p. Anna Kacperska.