ich mag meinen mann nicht mehr singleflirt gay beach barcelona map german american dating website speed dating erfurt tübingen
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Dzień Głośnego Czytania – 28 września 2018r.

Dzień Głośnego Czytania – 28 września 2018r.

28 września obchodzimy w naszej szkole Dzień Głośnego Czytania. W związku z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę nauczyciele i rodzice przeczytali watch uczniom utwory o tematyce patriotycznej. Klasy młodsze słuchały fragmentów książki here Joanny Papuzińskiej „Asiunia” oraz wierszy m.in. Czesława Janczarskiego, Wandy Chotomskiej, Władysława Bełzy, Tadeusza Kubiaka. Klasy starsze poznały fragmenty tekstów Antologii Niepodległości polecanej przez Kancelarię Prezydenta. Uczniowie z uwagą i skupieniem słuchali wybranych utworów.