/  2013-2014   /  Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek 14. października 2013r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym wyjątkowym dniu uczniowie składali życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Dziękowali za ich codzienny wysiłek i troskę o rozwój dzieci i młodzieży. Apel rozpoczęła pani dyrektor Teodozja Gorlewska składając wszystkim pracownikom szkoły wyrazy uznania i wdzięczności, dziękując za dotychczasową pracę. Następnie szkolny chór wraz ze zespołem muzycznym pod kierunkiem p. Danuty Krysiak i p. Mariusza Gajewskiego zaprezentowali piosenki przygotowane na tę okazję. Uczniowie z klasy Vc i 0b wzięli udział w pokazie mody. Zaprezentowali różne odsłony galowego stroju szkolnego. Na zakończenie swoje umiejętności taneczne pokazali uczniowie naszej szkoły Julia Drzewaszewska i Błażej Oporski oraz Maria Maraszek i Stanisław Wiśniewski.