/  2014-2015   /  Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2014r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która złożyła wszystkim pracownikom serdeczne życzenia. Było też gromkie „Sto lat”, do którego zaśpiewania zaprosił wszystkich uczniów przewodniczący Rady Rodziców – pan Jacek Przybylski. Przy dźwiękach muzyki doskonale bawili się nauczyciele, pracownicy administracji oraz uczniowie. Zebranych w sali gimnastycznej powitali pierwszoklasiści, którzy zaśpiewali piosenkę „Witaj szkoło!”. Pokaz tańca przygotowały uczennice pod kierunkiem pani Anety Sybickiej i pani Renaty Brzozowskiej. Układ taneczny zaprezentowały także Mażoretki. Specjalnie na tę okazję uczennica klasy 6c – Nicole Akpang napisała  „Wiersz o naszej pani”. Wspaniałych wrażeń dostarczył występ młodych tancerzy ze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego  START , którzy zaprezentowali się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wśród tańczących par mogliśmy podziwiać Julię Drzewaszewską (SP3) i Błażeja Oporskiego (SP3), Alicję Pospieszyńską (SP2) i Wiktora Godlewskiego (SP3), Maję Jabłońską (SP3) i Jakuba Kapitana(SP2).

Uroczystość poprowadziły szóstoklasistki – Nicole Akpang i Klaudia Luc.