/  2017-2018   /  Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Grunt to szczęście i dobra zabawa, a Dzień Dziecka to super sprawa! Dobre humory, mnóstwo niespożytej energii, okrzyki zachwytu – wszystko to wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Teren przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji zamienił się w kolorowy park rozrywki. Wśród atrakcji nie zabrakło: eurobungee, żyroskopu, dmuchanych zjeżdżalni, rakiety oraz big ballers.  Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w siodle, korzystając z przejażdżek konnych. Punktualnie o 11.00 uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zatańczyli zumbę.  Każda klasa przygotowała swoją strefę relaksu, gdzie niezawodni rodzice zapewnili swoim pociechom smakołyki. Dodatkową atrakcją była wata cukrowa, popcorn oraz lody. Pragnienie gasiły napoje, zaś ciała uczniów chłodziła kurtyna wodna. Tego dnia  stołówka szkolna przygotowała dla wszystkich uczestników festynu przepyszne spaghetti. Moc atrakcji na świeżym powietrzu – to jest to,  o czym marzy chyba każde dziecko. Wszystko za sprawą Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w SP 3. Wszystkim dzieciom, tym młodszym oraz tym już dorosłym życzymy niegasnącej radości.