/  2010-2011   /  Dyskoteka Europejska

Dyskoteka Europejska

W dniu 25 listopada 2010 roku odbyła się Dyskoteka Europejska, w której uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki europejskiej. W trakcie trwania dyskoteki został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszy strój w barwach krajów Unii Europejskiej. Opiekunom Klubu Europejskiego i samorządu szkolnego oraz bawiącym się na dyskotece uczniom najbardziej podobały się stroje przygotowane przez klasy: VId (Wielka Brytania), IVe (Francja), VIe (Niemcy). W konkursie indywidualnym najciekawsze stroje przygotowali: Sachajski Adrian z kl. VIa (Włochy), Miedzik Arkadiusz z kl. IVe (Francja) i Wesołowska Weronika z kl. IVc (Polska)
W trakcie zabawy rozegrany został również konkurs karaoke, w którym wzięli udział przedstawiciele poszczególnych klas. Najlepiej zaprezentował się Adrian Sachajski z kl. VI a. Wszyscy wyróżnieni otrzymali drobne nagrody.