/  2009-2010   /  Dyskoteka Europejska

Dyskoteka Europejska

W dniu 26 listopada 2009 roku w naszej szkole, jak co roku, odbyła się „Dyskoteka Europejska” przygotowana przez Klub Europejski i Samorząd Szkolny. Uczniowie klas IV – VI  bawili się przy dźwiękach muzyki europejskiej w sali udekorowanej  balonikami w barwach unijnych – niebiesko – żółtych. W trakcie trwania dyskoteki został rozstrzygnięty konkurs na strój w barwach poszczególnych krajów unijnych. Każda klasa miała za zadanie wyznaczenie 5 uczniów, którzy mieli przygotować stroje i zaprezentować je na dyskotece. Najlepiej z tego zadania wywiązała się klasa V a, która była przebrana w stroje w barwach Niemiec. Ciekawym konkursem przeprowadzonym w czasie dyskoteki było karaoke. Każda klasa wytypowała swego przedstawiciela do zaśpiewania danej piosenki. Następnie publiczność  wybrała najlepszych wykonawców spośród klas IV, V i VI. Z tych z kolei najlepszą wykonawczynią karaoke okazała się uczennica klasy VI a. Dla zwycięzców w powyższych konkursach przewidziane są nagrody.