Warning: PHP Startup: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3
„DĄB PAMIĘCI” w jesiennej odsłonie. – SP3 Płońsk
Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2020/2021   /  „DĄB PAMIĘCI” w jesiennej odsłonie.

„DĄB PAMIĘCI” w jesiennej odsłonie.

„Dąb Pamięci”, który znajduje się przy naszej szkole, poświęcony ppłk. Wincentemu Cendro, został posadzony 3 listopada 2010 roku w ramach projektu „Katyń… ocalić od zapomnienia”. Każdego roku w kwietniu przed Dębem odbywają się uroczystości kultywujące pamięć ofiar zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej. Nasi uczniowie, wiedzą, że jest to miejsce szczególnej czci i z należytym szacunkiem zachowują się w pobliżu tego „żywego pomnika pamięci”.
Czyż nie pięknie prezentuje się w jesiennej szacie?

 

Post a Comment