Warning: PHP Startup: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3
Bezpieczna droga do szkoły – SP3 Płońsk
Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2007-2008   /  Bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczna droga do szkoły

W dniu 17 maja 2008r. dzieci z oddziałów rocznego przygotowania przedszkolnego (opiekunowie p. Teresa Makowska, p. Małgorzata Rybicka i p. Aneta Rybicka) zaprezentowały występ artystyczny pt. „Bezpieczna droga” podczas happeningu „Drogi zaufania”. Happening został zorganizowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oaz Burmistrza Miasta Płońska.
Celem happeningu było przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Najmłodsi artyści śpiewali piosenki, deklamowali wiersze, prezentowali zabawy dotyczące zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie zabrakło brawurowo wykonanych tańców.