/  2017-2018   /  Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W dniu 9 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odbyła się  zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową przystrojoną barwnymi maskami, balonami i serpentynami. Już sam wystój zachęcał do zabawy. Na parkiecie pojawiły się kolorowe wróżki, królewny, aniołki, rycerze i wiele, wiele innych postaci. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności taneczne, bawiąc się z kolegami. Karnawałowe spotkanie uświetnił występ szkolnego zespołu tanecznego „Gracja”. Punktem kulminacyjnym balu był koncert Alana Cyprysiaka znanego z udziału w telewizyjnym programie „The Voice of Poland”. Występowi rozbawił publiczność i poderwał do tańca. Była to okazja do oderwania się od szkolnych obowiązków i spędzenia czasu w zabawie tanecznej.