/  2014-2015   /  Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

Piraci, księżniczki, rycerze , wróżki … duchy, upiory, niesamowite stroje postaci  z bajek mogliśmy zobaczyć na korytarzach w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku 16 stycznia 2015 r. Był to dzień, kiedy odbywały się, długo wyczekiwane przez uczniów, zarówno klas 0-3, jak i 4-6 , bale karnawałowe. Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci takiej zabawy. Tego dnia towarzyszyło im wiele emocji  i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej, niż na co dzień, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, zachęcała do szampańskiej zabawy. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka  i tańce w parach przy rytmach wesołej muzyki, przeplatane konkursami  i ciekawymi zadaniami.