Warning: PHP Startup: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /autoinstalator/wordpressplus1/index.php on line 3
Babciu, Dziadku, kochamy Was całym sercem! – SP3 Płońsk
Image Alt

SP3 Płońsk

  /  2019-2020   /  Babciu, Dziadku, kochamy Was całym sercem!

Babciu, Dziadku, kochamy Was całym sercem!

„BABCIU, DZIADKU, KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM!”
Te słowa towarzyszyły dzieciom z oddziału przedszkolnego oraz uczniom klas 1a i 1b podczas specjalnego programu artystycznego zorganizowanego 24.01.2020 r. z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością pani wiceburmistrz – Teresa Kozera. Mali artyści recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli i grali na instrumentach. Zauważyli i docenili, że ich babcie i dziadkowie są bardzo nowocześni. Znają się na wszystkim i potrafią czarować. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Na koniec części artystycznej wszystkie wnuczki i wnuczęta zaprosili swoich gości do wspólnego walczyka. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. W salach dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Post a Comment