/  2008-2009   /  Apel – Dzień Edukacji Narodowej

Apel – Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2008 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas IV – VI pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego (p. B. Dobrzyńska, p. M. Wodzyńska, p. E. Wojda, p. D. Lewandowska). Całość uroczystości uświetnił chór szkolny, którego opiekunami są nauczyciele muzyki (p. D. Krysia i p. M. Gajewski) i zespół taneczny „Gracja” (opiekun p. A. Sybicka).

Motto całego artystycznego przedsięwzięcia brzmiało: „Dziękujemy … za trud, poświecenie, miłość, dobroć, serce…”

Akademię rozpoczęły uczennice klas VI, które w imieniu wszystkich uczniów powitały dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły.

Następnie uczniowie poprzez treść wierszy i piosenek okazali wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły. Podziękowali za poświecenie i trud włożony w pracę wychowawczą i dydaktyczną.

Na zakończenie uczniowie dziękowali za „… cierpliwość nieprzebraną…” i złożyli życzenia: „… niech szkoła w dom się wspólny przemienia”.