a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Akcja „Rekord dla Niepodległej” w SP3!

Akcja „Rekord dla Niepodległej” w SP3!

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zaprosili wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. W finale akcji „Rekord dla Niepodległej” w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku wziął udział burmistrz miasta Płońsk pan Andrzej Pietrasik. Spotkanie poprowadziła pani Milena Jakubiak – przedstawiciel Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk i jednocześnie pracownik tej szkoły. Pan burmistrz, dyrekcja, uczniowie, nauczyciele i pracownicy placówki uroczyście odśpiewali cztery zwrotki Hymnu Państwowego, przeplatając je doniosłym refrenem. Ten wyjątkowy dzień zapisze się w historii szkoły jako pamiątka dla przyszłych pokoleń.