männer haare mittellang 1 geschenk für die ganze familie habe ich krebs teste dich singles around me youtube
a
Image Alt

SP3

  /  Aktualności   /  2018-2019   /  Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

go to link W tym roku szkolnym to właśnie w piątek 12 października sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się po brzegi. Z jakiej okazji? To chyba oczywiste. Uczniowie i rodzice zaprosili nauczycieli i pracowników szkoły na uroczysty koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zebranych w sali gimnastycznej gości, nauczycieli i pracowników szkoły powitały prowadzące Oliwia Kosińska i Pola Dąbrowska, uczennice klasy VII a. Następnie głos zabrała p. dyrektor Teodozja Gorlewska, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Głos zabrał również Burmistrz Miasta Płońska pan Andrzej Pietrasik, składając Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia. Do życzeń dołączyli się również przedstawiciele Rady Rodziców – p. Katarzyna Kamińska i p. Marcin Kośmider.

Artystyczną niespodziankę taneczną przygotowali Katarzyna Drwięga, uczennica klasy VI a ze swoim tanecznym partnerem Jakubem Głuchowskim.

click here

Muzyczne życzenia przygotowali także rodzice. Państwo Sylwia i Piotr Dereccy z synem Wojtkiem, uczniem klasy IV b oraz Ilona i Szymon Przedpełscy rodzice Mai, zaprosili słuchaczy na wyjątkowy koncert. Znane i lubiane piosenki, m.in. Pawła Domagały i Krzysztofa Antkowiaka, porwały do muzycznej przygody wszystkich słuchaczy.

Na zakończenie uroczystości prowadzący w imieniu uczniów złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego natomiast wręczyli symboliczne, własnoręcznie wykonane laurki. W tym wyjątkowym dniu dzieci doceniły i podkreśliły swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.